Home Uncategorized 12-13 aralık destek direnç noktaları

12-13 aralık destek direnç noktaları

5
0

#Eth destek noktası 544$ bu sevşyenin üstünde tutunursa 575$ ı test edecektir

#Link destek 11,75$ bu seviyenin üstünde tutunabilirse 12,80$ ı test edecektir

#Bch destek 264$ bu seviyenin üstünde tutunabilirse 284$

Arkadaşlar %2 riskle işlem yapıyorum ve riskli olduğunu paylaşıyorum bunu bilip ona göre hareket etmelisiniz kendi yorumunuzu da katmak zorundasınız sadece ben aldım diye almak ya da satmak hatalıdır.

0,56$ dan xrp aldım stop noktası 0,549$ riskli işlemdirArkadaşlar, xrp de ikili dip olduğu için fork öncesi olası pumptan faydalanmak için alım yaptım. Stop noktası %2 di işlem riskli diye de uyardım %2 stopu göze almayan arkadaşlar yanlış yerdeler 🙂

Arkadaşlar xrp beklentim pump fakat öncesinden hileli bir düşüş bekliyorum o düşüşü yakalarsam alım yaparım

0,61 $ dan xrp alarak hayatımın hatasını yaptım şuan 8 bin zarardayım son durum hakkında en ufak bir düşüncem yok bilgi sahibi olan varsa düşüncelerni paylaşabilir mi daha da düşer mi ? Yılbaşından sonra 1 $ diyorlar ama inanmak zor geliyor teşekkür ederm şimdiden

Satmadıgın için zararda sayılmazsın sabırlı ol kara geçmeden elden çıkarma para kaybedecigine zaman kaybedersin çok çok

XRP / USDBoğa sezonu iyi başladı ama simetrik üçgeni kırdı. önümüzdeki günlerde eğer altan tepki gelmezse düşüş hareketi görebiliriz. Bir sonraki destek 0.48-0.45 12 Aralıkta airdrop sonrası düşüş bekliyorum.

Bende bunu anlamıyorum açıkçası. Herkes borsa şu an ucuz, tam yatırımlık diyor ama bir tane pozitif birşey göremiyorum şahsen. Ekonomi desen pert, sanayi desen pert, rezervler ekside, adalet desen hak getire. Nasil 5-10x yapacak? Yabancı yatırımcının gelmesi için bir neden var da ben mi göremiyorum.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here