Home Uncategorized Borsa sabırsızların yeri değildir.

Borsa sabırsızların yeri değildir.

16
0

“ Borsa Sabırsızların, Sabırlılara Para Aktardığı Mekanizmadır. “Uzun ve orta vade yatırım her zaman daha iyidir .Al sat yaparak her zaman kazanamazsınız .. Herhangi bir coine yatırım yaptın düştü o ara panik yapacaksan bu işe girmeni önermem.At yarışı değil ki bu.

Desteğin, direncin ne olduğun bilmeyen arkadaşlar var.

Destek: alımların satış baskısından daha güçlü olduğu; satışların alımlar ile karşılanmaya başladığı alanlardır.

Direnç: Satış baskısının alınlardan daha güçlü olduğu alanlardırSatmadıgın için zararda sayılmazsın sabırlı ol kara geçmeden elden çıkarma para kaybedecigine zaman kaybedersin çok çok

Arkadaşlar, bu uyarım hatırlayanlar var mı bilmem ama görüyorsunuz ki bir çok kişinin aynı şey yazması yazdıklarının doğru olduğu anlamını çıkarmıyor. Bir çok hesap tek bir ağızdan aynı şeyi söylüyordu ‘’boğa hayırlı olsun’’fakat hepsi beraber yanıldı. Demem o ki başkalarına güvenerek yola çıkılmaz siz siz olun kendi hesabınızı yaparak yolunuza devam edin.

Arkadaşlar, günlerdir ortam riskli diye uyarılarda bulunuyorum ve bu sebepten nakitte olduğumu işlem yapmadığını yazıyorum.Görüyorsunuz ki hacimli coinler son günlerde düşüş trendinde alım yapan arkadaşlar zararda. Yeniden yükseliş trendine girinceye kadar alım yapmak risklidir.

Arkadaşlar bu yorumlar günlük işlem yapan arkadaşlar için uzun vade tutan arkadaşlar %20-30 düşüşlerle ilgilenmemeli gerekirse düştüğünde dipten alım yapmalı ve hedefini beklemeli. Günlük işlem yapan arkadaşlar da mutlaka desteğe stop koymalı stop patladığında bir sonraki desteği beklemel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here